Depolama

Anadolu Yakası Ev Eşyası Taşıma

Depolama

Depolama kurumsal veya bireysel olarak talep edilen eşyaların bir alanda korunup muhafaza edilmesi hizmetidir. İtimat Nakliyat olarak son teknoloji depolarımızda size bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Müşterilerimize alanında profesyonel ekibimiz ve yüksek güvenlik teknolojisi ile eşya depolama hizmeti veriyoruz. Depolarımız son derece temiz, güvenlik unsurları tamamlanmış, yetkili kurumlardan onayı alınmıştır.

Depolama hizmeti alırken eşyalarınız kaplayacağı alan ve süre göz önünde bulundurulur. Eşyalar Almanyadan ithal edilen Konteynerlerde depolanmaktadır. Depolama sahası olağanüstü durum oluşturabilecek hallerde son derece güvenilirdir. Eşya depolama rafları aynı şekilde ithaldir. Kalitemizden ödün vermeden depolama hizmeti sağlıyoruz.

Eşya depolama konusunda uzman bir firmadan yardım almanız gerekmektedir. Depolama hizmetleri sağlanabilmesi için yetkili kurumlardan izin alınmış depoları tercih etmenizi öneriyoruz. İzinleri sağlanan depolarda eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. İtimat nakliyat olarak eşyalarınızın korunmasını son derece önemsiyor ve onları depolarımızda güvenli bir şekilde barındırıyoruz. Sizin eşyanız bizim eşyamız olarak ilgileniyor, önemsiyoruz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.