Esentepe Ofis Taşıma

Esentepe Ofis Taşıma

Esentepe Ofis Taşıma

ESENTEPE OFİS TAŞIMA İTİMAT NAKLİYAT

İtimat Nakliyat firması olarak Esentepe ofis taşıma hizmetlerini sigorta garantili olarak sunmaktayız. Ofis taşıma, taşıma işlemleri içerisinde alanında uzman personel ve kurumsal özelliklere sahip profesyonel firmaların tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. İtimat Nakliyat olarak tüm bu özellikleri ve gereken özeni gösteren bir firmayız.

Taşımacılık sektöründe kurumsal özelliklere sahip olmak ve müşteri memnuniyeti düşüncesi ön planda tutulmalıdır.Ofis taşımacılığı öncesinde personellerimiz ilgili adrese giderek ofisinizde yer alan bütün araç-gereçleri analiz etmekle işe başlar. Yapılan detaylı incelemeler sonrasında bir plan ortaya çıkarılır ve sizinle paylaşılır. Karşılıklı bilgi alışverişi sonrasında ilk aşama halledilir ve mevcut eşyaların ayrıştırılarak taşınması için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir. Ofis nakliye işlemleri diğer nakliye tiplerinden oldukça farklıdır. Çünkü aşırı dikkat, özen ve beceri gerektirmektedir. Firmamız güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

ESENTEPE OFİS TAŞIMACILIĞI İTİMAT NAKLİYAT

Ofis taşımacılığı sürecinin çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için ofis eşyalarının her biri bölümlere ayrılmaktadır. Ofis eşyaları özel şarjlı makinelerle sökülür ve özel malzemeler kullanılarak paketlemeler yapılmaktadır. Ofis içerisinde yer alan dosya ve aksesuarlar ise ayrı kolilerde paketlenmektedir. Ayrıca koliler üzerine belirtilen notlar yazılmaktadır.

Ofis taşıma işlemlerinde paketleme de önemli detaylar arasında yer almaktadır. Ofisin mevcut durumu yeri detaylı olarak incelenir. Daha sonra sigortalama işlemleri yapılarak eşyalar garanti altına alınır. Eşyaların tümü özenle söküldükten sonra taşıma yapılan yeni adreste ise uzman personelimiz tarafından montajlanmaktadır.  Siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine fazla eşyalar depolanmak için teslim alınarak özel odalarımızda depolanır.

GÜVENLİ OFİS TAŞIMA İTİMAT NAKLİYAT

İtimat Nakliyat olarak taşımacılık sektörüne girdiğimiz günden bu yana, müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuk ve sektörde lider firma olma hedefini benimsedik. Firmamız, Esentepe ofis taşıma alanında da hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat ve eşya depolama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.