Eşya Taşıma Firması

Eşya Taşıma Firması

Eşya Taşıma Firması

EŞYA TAŞIMA FİRMASI İTİMAT NAKLİYAT

İtimat Nakliyat firması olarak, ev eşyası depolama, parça eşya depolama, ofis eşyası depolama, koli depolama vb. gibi depolamayla ilgili bütün ihtiyaçlarınız için hijyenik ve güvenli depolarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yurt dışına veya şehir dışına seyahat edecek olan, ev tadilatı yaptıracak olan, evinin odaları küçük olduğu için eşyalarını depolamak konusunda sıkışma sorunu yaşayan ve buna benzer durumlarla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşyalarınız kapalı ve temiz odalarla muhafaza edilmekte, her türlü doğal ve özel durumlara karşı 7/24 güvenlik sistemleriyle korunmakta ve özel güvenlik kameralarıyla izlenip güvenlik görevlilerimiz tarafından koruma altına alınmaktadır.

İTİMAT NAKLİYAT EŞYA TAŞIMA VE PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça eşya taşıma işlemlerine her türlü ev eşyası, ofis eşyası ve yeni alınmış eşyalar dahildir.  Manevi değere sahip veya önem verdiğiniz eşyalarınızı başka bir yere taşımak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda genellikle uygun fiyatlı olduğu için kargo firmaları tercih edilmektedir. Fakat kargo firmaları genel olarak eşyalara özensiz davrandığı için ambalaj üzerinde ezilmeler, yırtılmalar ve çeşitli zedelenmeler meydana gelmektedir. Bu durumlar ise müşteriyi seçimi konusunda pişman edebilir. Firmamız ise eşya taşımacılığı konusunda paketlemeden ulaşıma kadar son derece özenli ve dikkatli davranmaktadır.

İTİMAT NAKLİYAT EV EŞYASI TAŞIMA İLETİŞİM

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine eşya taşıma hizmeti vermektedir. İster İstanbul illeri arasında ister şehirden şehre taşımacılık konusunda firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edip bu süreci hızlıca atlatabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden referanslarımız, firmamız hakkında detaylı bilgiler, verdiğimiz hizmetler ve iletişim bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer web sitelerin aksine İtimat Nakliyat (www.itimatnakliyat.com) web sitemiz görünüm ve içerik olarak oldukça modern ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Evden eve nakliyat ve eşya depolama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.