Ev Eşyası Taşıma ve Depolama

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama

Taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren İtimat Nakliyat olarak size Ev Eşyası Taşıma ve Depolama hizmeti vermekteyiz. Alanında profesyonel ekibimiz ile ev eşyası taşıma ve eşyalarından depolanması konusunda büyük bir titizlik göstererek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Taşımacılık konusunda önemli husus olan depolama hizmetleri son teknoloji sistemler ile karşılanmaktadır. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleri, kamera ve güvenlik sorumluları ile korunmaktadır. Oluşabilecek sel, haşere, yangın, deprem ve benzeri olaylarda önlemlerimizi alarak ilerliyoruz. Her türlü riske karşı eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama Hakkında

Depolarımız ithal edilerek gelen Alman yapımı raflar ve konteynerler bulunmaktadır. Kalite ve güvenlikten ödün vermeden hizmet etmek için size bu imkânı tanıyoruz. Konteynerler sayesinde eşyalarınız daha güvenli bir şekilde korunur, zarar görmesi engellenmiştir.

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama hizmeti için bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Bilirkişi ile eşya taşıma hizmeti öncesi bilgi alabilir, depolama faaliyetleri hakkında görüş alabilirsiniz. Fiyatlandırmalar görüşmeler sonrasında belirlenmektedir. Eşya ve mesafe oranında fiyat verilmektedir.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.