Ev Eşyası Taşıma

Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

Ev Eşyası Taşıma

Ev Eşyası Taşıma hizmetinde öncü bir firma olan İtimat Nakliyat olarak size profesyonel hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana Ev Eşyası Taşımada şehir içi veya şehirler arası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin tüm noktalarına taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. İtimat Nakliyat olarak hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat alacak müşterilerimiz, eşyaların güvenirliği ve taşıma esnasında hasar görmemesi adına birtakım önemler ve çalışma prensipleri belirledik. Tüm eşyalarınız titizlikle paketlenerek, özenle bulunduğu konumdan araçlarımıza yerleştirilir. Ardından varış noktasında özen göstererek eşya indirilir, sizin talep ettiğiniz şekilde ambalajlarından çıkarılacak yerleştirilir. Eşyaların ambalajlanma süreleri değişiklik göstermektedir.

Eş Eşyası taşıma hizmetinde firmamız tüm taleplerinizi önemseyerek size en kısa sürede, en güvenilir taşımacılık faaliyetlerini sağlamayı amaçlar. Nakliyat ücretlerimiz varış noktası uzaklığı ve eşya sayısına göre hesaplanmaktadır. Taşıma öncesi gelecek olan bilirkişi ekibimiz ile değerlendirme yaparak size taşıma öncesi gerekli bilgi ve detaylar verilmektedir. Tarafınızdan onay alınması halinde taşımacılık sözleşmesi yapılacak taşıma işlemlerine başlanır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.