Ev Eşyası Taşıması

Eşya Taşıma Firması

Ev Eşyası Taşıması

İtimat Nakliyat bünyesinde bulunan tüm yetki belgelerine sahip ve özel olarak tasarlanmış son model araçlarımızla birlikte alanında uzman eğitimli kişiler ile ev eşyası taşıması hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınıza uygun şekilde ambalajlama yaparak, belirlenen konuma en kısa sürede, güvenli ulaşım sağlamayı amaçlıyoruz. Bu hizmetten yararlanarak tek başına araç tutmaktan ve yük taşıyıcısı bulma işlemlerinden kurtulabilirsiniz.

Ev Eşyası taşınırken tüm dikkatimizi işimize veriyoruz. Eşyalarınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Taşımacılık faaliyetleri sırasında eşyalara zarar gelmemesi için tüm işlemleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Eş eşyaları bilirkişiler tarafından belirlenen ambalaj türüne göre paketlenir, paket açılımı yapılırken dikkat edilir.

Kurumsal olarak faaliyetlerini sürdürüyor, düzenli veya acil olan tüm ev eşyası taşıması taleplerinizi karşılıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi gerçekleştirirken sigorta imkânı sunmaktayız. Şehir içi ve şehir dışı olarak tüm Türkiye’de faaliyet vermekteyiz. Ev eşyası taşıması için bizi tercih edebilir, iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.