Evden Eve Nakliyat

İtimat Nakliyat firması olarak uzun süredir verdiğimiz ve bizi marka haline getiren profesyonel nakliyat hizmetimizin bir parçası da evden eve nakliyattır. Sizler için manevi/maddi olarak her iki açıdan da zarar görmemeniz için sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çıktığımız bu yolda; çalışanlarımızın, ekipmanlarımızın ve hizmet kalitemizin en üst seviyede olmasına dikkat ediyoruz.

 

Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği açısından bir takım önlemler ve çalışma prensipleri belirlemiş durumdayız. Bu çalışma prensibine göre; taşınacak tüm eşyaların ambalajlanması zorunludur. Ambalajlanma işleminin zamanı ve süresi eşya sayısına göre değişmektedir.

 

Ortalama seviye ve altı için eşyalarınızın taşınacağı gün ambalajlanması uygundur. Eşya sayınızın fazla olması durumunda taşıma gününden bir veya iki gün önce ambalajlanması gerekmektedir. Kırılacak eşyalarınız beyaz ve kaliteli kâğıtlara sarılarak kartonlara yerleştirilir. Mobilya ve beyaz eşya türevi eşyalarınız ise Avrupa’dan ithal edilen pet graft kâğıtlarla ambalajlanır. Ambalajlanma işlemi tamamı ile firmamıza aittir; sizin ve firmamızın güvenliği için yapılmaktadır.

 

Sizin güvenliğiniz ve eşyaların konulacağı yeri belirlemek için taşınacak (gidilecek) adreste en az bir kişinin bulunması önemlidir. Firmamız eşyalarınızı isteğinize göre yerleştirme ve taşıma işlemini üstlenecektir. Sizleri yormadan bütün işlemleri firmamızın çalışanları yapacaktır.

 

Nakliyat ücreti tam mesafe uzunluğu ve eşya sayınız ile doğru orantılı olarak hesaplanacaktır. Eşya analizi için gelen expertlerimiz süre ve mesafeyide ilave ederek net ücreti hesaplayacaklardır. Sizin de onayınızın alınması durumunda sözleşme yapılıp taşıma işlemi başlayacaktır.