İtimat Nakliyat Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

İtimat Nakliyat Depolama Hizmetleri

İTİMAT NAKLİYAT DEPOLAMA HİZMETLERİ

Depolama hizmetleri, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan ve birçok kişinin ihtiyaç duyduğu hizmet türlerinden biridir. Bazı insanlar eşyalarını kendi özel mülklerinde depolamayı tercih ederken bazı insanlar ise eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmek üzere kiralık depolar tutarlar. İnsanların bu ihtiyacını karşılamak amacıyla eşya depolama hizmetleri ortaya çıkmıştır. Bazı nakliyat ve lojistik firmaları depolama hizmetleri sunmaktadır.

İtimat Nakliyat olarak biz de müşterilerimize güvenli ve profesyonel hizmet altyapısıyla depolama hizmetleri vermekteyiz. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleriyle korunmakta ve güvenlik ekiplerimizce izlenmektedir. Su baskını, haşere, yangın, deprem vb. gibi durumlara karşı önlem alınmıştır. Doğal veya diğer yollar aracılığıyla eşyalarınıza zarar gelmesi engellenmiştir.

Kiralık depo hizmetini veren şirketlerin bu konuda yeterli bilgi ve donanıma sahip olması gerekmektedir. Çünkü depolarda insanların özel eşyaları bulunmaktadır. İnsanlar özel eşyalarını firmalara güvenip emanet ederler. Bu nedenle depolama hizmeti veren firmalar büyük bir sorumluluk kabul etmiş olur. İtimat Nakliyat olarak bu sorumluluk bilinciyle hareket edip bizi tercih eden değerli müşterilerimize en üstün şekilde depolama hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETLERİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Ev eşyalarını depolama hizmetleri diğer depolama hizmetlerinden oldukça farklıdır. Depolama hizmeti veren firmalara gelen mallar/eşyalar daha kolay bir şekilde işleme alınırken ev eşyalarının kategori ve etiketlerinin fazla olması nedeniyle depolarken bu işlem süresi uzamaktadır. Taşınma/nakliyat ücretleri ve eşya depolama ücretleri birbirinden ayrı olduğu için bu konuda ona göre özenli bir şekilde hesaplama yapılması gerekmektedir.

EŞYA DEPOLAMA SÜRECİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Depolanacak eşyalarla ilgili müşteriden detaylı olarak bilgiler alınır. Müşterilerden alınan bilgiler üzerine depolanacak alan ve özellikleriyle ilgili bilgiler verilir ve ücret bilgisi iletilir. Depolamayla ilgili tarih belirlendikten sonra eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme ve nakliye işlemleri özenle gerçekleştirilir. Depolama alanına gelen eşyalarla ilgili gerekli sayım ve kayıtlar yapıldıktan sonra seçilen özel odalarda depolanır. Bu şekilde eşya depolama işlemleri tamamlanmış olur.

Evden eve nakliyat ve eşya depolama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.