Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

İtimat Nakliyat firması olarak uzun süredir verdiğimiz ve bizi marka haline getiren profesyonel nakliyat hizmetimizin bir parçası da evden eve nakliyattır. Sizler için manevi/maddi olarak her iki açıdan da zarar görmemeniz için sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çıktığımız bu yolda; çalışanlarımızın, ekipmanlarımızın ve hizmet kalitemizin en üst seviyede olmasına dikkat ediyoruz.

DAHA FAZLA

Şehirler Arası Nakliyat

İtimat Nakliyat olarak vermiş olduğumuz tüm kurumsal nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti hedeflerimize ulaşarak farkımızı ortaya koyduk. Profesyonel çalışma yaşamında çalışma ortamının sizlerin çalışmalarını ne derece etkilediğini çok iyi biliyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile artık uzmanlaştığımız kurumsal nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize rahat ve konforlu bir çalışma ortamı hazırlamaktayız.

DAHA FAZLA

Kurumsal Nakliyat

İtimat Nakliyat olarak, şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmeti, çok fazla güven gerektiren bir iştir. Çünkü eşyalarınız, herhangi bir il içerisinde değil, iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir.

DAHA FAZLA

Eşya Depolama

İtimat Nakliyat LTD. ŞTİ. olarak müşterilerimize sunduğumuz ve alanında profesyonel olduğumuz eşya depolama hizmetimiz de vardır. Eşyalarınızı güvenle koruyabileceğiniz ve depolanmasını sağlayabileceğiniz bu hizmeti sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile veriyoruz.

DAHA FAZLA